Blog

 1. Kolor roku 2021 – Pantone zaskoczył wszystkich swoim wyborem!

  Każdego roku Pantone wybiera kolor, który wyznacza trendy w świecie reklamy, mody, designu i aranżacji wnętrz, i co roku wszyscy czekają z zapartym tchem na ogłoszenie werdyktu. W tym roku decyzja okazała się zaskakująca. Wyjaśnimy Wam dlaczego i pokażemy, w jaki sposób wprowadzić do swojego mieszkania najmodniejsze kolory Pantone!

  Czytaj dalej »
 2. Jak ozdobić dom na święta? Zainspirujmy się najgorętszymi trendami!

  Drewniane renifery i koronkowe aniołki, ręcznie układane stroiki i bukiety z leśnych gałązek, świąteczna elegancja przeplatana z nowoczesnym minimalizmem, wreszcie moc białych akcentów, które przypominają śnieg – to najkrótszy przepis na bożonarodzeniowe trendy dekoracyjne 2020!

  Czytaj dalej »
 3. Styl skandynawski – minimalizm blisko natury

  W świecie aranżacji wnętrz styl skandynawski odmienia się przez wszystkie przypadki, a urządzone w ten sposób pomieszczenia cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że na przestrzeli lat estetyka ta uległa daleko idącej metamorfozie. Trendy, które dominowały jeszcze kilka lat temu, zostały zastąpione nowymi rozwiązaniami, które odświeżyły dobrze nam znany styl z północy. 

  Czytaj dalej »
 4. Eklektyczny styl – aranżacje które wprowadzą nową jakość do wnętrza

  Jeśli jest jakiś styl, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze doskonale się prezentuje, to z pewnością eklektyzm. Łączenie stylów we wnętrzu daje bardzo ciekawe rezultaty, a przy tym jest znakomitą zabawą z designem. Im bardziej zaskakujące połączenia, tym lepszy efekt zyskamy. Warto zastanowić się jednak, czy wszystkie chwyty są dozwolone, czy są może pewne reguły, których warto przestrzegać. 

  Czytaj dalej »
 5. Urban jungle – styl, dzięki któremu zazieleni się w mieszkaniu

  Mogłoby się wydawać, że w miastach mamy wszystkiego pod dostatkiem. Jest jednak pewna rzecz, której z pewnością nam brakuje. O czym mówimy? O bujnej roślinności! Jeśli w codziennym życiu brakuje nam kontaktu z przyrodą i marzymy o tym, by być bliżej natury, istnieje na to pewien sposób. Styl urban jungle zagwarantuje nam zielone wnętrza i sprawi, że mieszkanie zamieni się w naszą własną oazę idealną do relaksu.

  Czytaj dalej »
 6. Jak wybrać fototapetę do swojego wnętrza? Oto kilka ważnych porad!

  Metamorfoza wnętrza za pomocą fototapety to jeden z najszybszych i najłatwiejszych pomysłów na to, by odświeżyć dotychczasowy wystrój. Bez gruntownego remontu i ciężkiej pracy uda nam się nadać całkiem nowej jakości tym pomieszczeniom, których wygląd po latach zdążył nam się znudzić. W sklepach znajdziemy dosłownie tysiące propozycji – w tym malownicze widoki, geometryczne desenie czy floralne ornamenty – dlatego wybór okaże się być nie lada wyzwaniem. Ale spokojnie. W tym artykule podpowiemy Wam, jak wybrać fototapetę, by doskonale się prezentowała.

  Czytaj dalej »