Darmowa dostawa
90 dni na zwrot

Obraz ze słonecznikami z pewnością kojarzy nam się z jedną osobą – z postacią holenderskiego malarza Vincenta van Gogha. Jego martwa natura znana jest na całym świecie i to nie tylko wielbicielom sztuki. Zainspirowani tym arcydziełem stworzyliśmy kategorię unikalnych, pogodnych w wyrazie przedstawień, dzięki którym każdy wystrój nabierze optymistycznego charakteru. W jakim wnętrzu sprawdzi się taki floralny obraz? Słoneczniki znajdą wiele zastosowań, o czym przekonamy się za chwilę, gdy poznamy najciekawsze propozycje na wykorzystanie takiej ściennej dekoracji.

Filtruj:

Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania

Pogodne w wyrazie słoneczniki: obraz, który rozweseli wystrój

Jeśli szukamy sposobu na to, by wyczarować optymistycznie prezentujący się wystrój mieszkania, jest jeden prosty sposób, by to zrobić. Potrzebne nam będą słoneczniki. Obraz z żółtymi jak słońce kwiatami rozjaśni przestrzeń i sprawi, że całe pomieszczenie nabierze blasku. Floralny motyw dekoracyjny to sprawdzony i ponadczasowy sposób na ozdobienie pomieszczenia. Możemy wybrać róże, tulipany, storczyki czy peonie, ale to właśnie kwiaty z obrazu Vincenta van Gogha przyniosą nam oczekiwany efekt. W zależności od naszego gustu możemy wybrać całkowicie inny typ przedstawienia. W tej kolekcji znajduje się bowiem kilka różnych wzorów. Na uwagę zasługują rozciągające się aż po horyzont plantacje pełne żółtych roślin. Ciekawie prezentują się przyciągające wzrok makrofotografie eksponujące jedynie detal, a także ukazane na tle krystalicznie czystego nieba słoneczniki. Obraz w każdej z tych wersji zagwarantuje nam spektakularny efekt w naszym wystroju. Na który się więc zdecydować? Nie podejmujmy jeszcze decyzji, bo to nie wszystkie propozycje, jakie przygotowaliśmy.

Pełne artystycznego wyrazu słoneczniki: obraz inspirowany sztuką

Zebrane tutaj propozycje dedykowane są miłośnikom artystycznych akcentów dekoracyjnych. Jako pierwszy znajdzie się inspirowany arcydziełem obraz. Słoneczniki van Gogha to jeden z najsłynniejszych malunków, dlatego możemy być pewni, że jego reprodukcja lub kompozycja inspirowana nim będzie się zawsze doskonale prezentować i nigdy nie wyjdzie z mody. Do wyboru są jednak nie tylko malarskie przedstawienia. Świetnym pomysłem na ozdobienie wnętrza jest także rysunkowy obraz: słoneczniki w postaci minimalistycznego rysunku, szkicu lub ryciny w duchu retro. Zastanawiając się nad wyborem konkretnego rozwiązania warto kierować się aranżacyjnym stylem, w jakim urządziliśmy nasze mieszkanie. Ścienna dekoracja powinna pasować do wystroju, w jakim się znajdzie. Choć mieliśmy tutaj mówić o artystycznych kompozycjach, wrócimy jeszcze na chwilę do zdjęć. A dokładniej do zdjęć prezentujących martwą naturę. Ustawiony na stole wazon pełen słoneczników uchwycony na fotografii to świetna alternatywa dla malarskich wzorów.

Obraz ze słonecznikami: idealna propozycja do wielu stylizacji

Zastanówmy się teraz, w jakim wystroju sprawdzi się taki obraz. Słoneczniki to propozycja do wielu różnych aranżacji. Zacznijmy od tego, że będą się spektakularnie prezentować w rustykalnej przestrzeni. Tam podkreślą sielski charakter, wprowadzając beztroski klimat do przestrzeni. Podobny efekt zyskamy, gdy taka floralna kompozycja pojawi się we wnętrzu w duchu eko, który cieszy się aktualnie bardzo dużą popularnością. W połączniu z naturalnymi surowcami i tekstyliami oraz z łagodną kolorystyką wystroju kwiaty będą się jeszcze lepiej prezentować. Oryginalnym pomysłem będzie także wprowadzenie wizerunku tych roślin do minimalistycznej aranżacji. Tutaj niekoniecznie musimy się zdecydować na tętniącą kolorami fotografię. Może to być oszczędny w wyrazie obraz – słoneczniki w formie rysunku z delikatnym akcentem kolorystycznym. Pamiętajmy również o tym, że udekorować możemy też jadalnię czy kuchnię – zarówno nowoczesną, jak i tradycyjną. W naszej kolekcji z łatwością znajdziemy bowiem pasujące przedstawienie.


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień w przeglądarce i wyłączyć opcję ich zapisu. Ze szczegółowymi informacjami zapoznasz się tutaj: polityka prywatności. OK