Darmowa dostawa
90 dni na zwrot

Często zadawane pytania


Z ilu części będzie składała się zamówiona fototapeta?

Fototapety drukowane są w formie kilku części, czyli brytów. Szerokość pojedynczego brytu jest zależna od całościowych wymiarów fototapety, ale jego maksymalna szerokość wynosi 90 cm.


Czy kolory mogą się różnić od tych widocznych na monitorze?

Kolory zdjęcia widziane na ekranie mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych kolorów na wydruku. Różnice te wynikają z indywidualnych ustawień monitora, karty graficznej, oświetlenia lub wybranego materiału.


Ile opakowań kleju potrzebuję do przyklejenia fototapety/tapety?

Jedno opakowanie kleju do tapet wystarczy na jedną rolkę tapety (5,3 m2). W przypadku fototapet jedno opakowanie kleju wystarcza do 20 m2.


Jak wygląda montaż fototapety/tapety?

Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję, w której znajdują się wszystkie informacje na temat przygotowania podłoża oraz montażu. Jeżeli jednak instrukcji nie ma w przesyłce, została uszkodzona lub zgubiona, prosimy o kontakt w tej sprawie, a prześlemy ją jak najszybciej drogą mailową.


Czy fototapety z Muralo są zmywalne?

W Muralo stosujemy wysokiej jakości wytrzymałe materiały, dlatego można je przemywać. W celu usunięcia zabrudzeń fototapetę należy przetrzeć suchą lub delikatnie zwilżoną ściereczką. Unikajmy  silnych detergentów,  które mogą zniszczyć wydruk.


Czy posiadają Państwo sklep stacjonarny?

Niestety nie posiadamy sklepu stacjonarnego, dlatego też nie ma możliwości osobistego odbioru towaru. Prowadzimy jedynie sprzedaż internetową i wszystkie nasze zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.


Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Standardowy czas realizacji zamówienia, w zależności od jego wielkości, zajmuje od 2 do 5 dni roboczych, a czas liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.


Ile czasu trwa dostawa zamówienia?

Nasze zamówienia dostarczana są za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej, która w ciągu 48 godzin on momentu nadania przesyłki powinna dostarczyć towar do klienta.


Jaki jest koszt dostawy?

Dostawa na terenie kraju jest bezpłatna w przypadku przedpłaty, a koszt wysyłki za pobraniem to 5 zł.

 

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń, a chętnie Ci pomożemy!


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień w przeglądarce i wyłączyć opcję ich zapisu. Ze szczegółowymi informacjami zapoznasz się tutaj: polityka prywatności. OK