Materiały

 

Każdy z dostępnych w Muralo produktów wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, o których warto powiedzieć nieco więcej.

 

  Fototapety i tapety

Fototapeta i tapeta flizelinowa

Wykonana jest w ekologicznej technologii druku HP Latex, która zapewnia naturalne, wyraziste i trwałe kolory. Odznacza się gładką, półmatową powierzchnią. Jest bardzo łatwa w montażu. Materiał przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom „oddychać”, dzięki czemu nadaje się do kuchni i łazienki.

► Klej nakładany jest tylko na powierzchnię ściany.

► Bryty są odporne na rozciąganie i odkształcanie.

► Gramatura wynosi 130g/m2.

► Zaletą jest bardzo prosty montaż – klej nakładamy wyłącznie na powierzchnię ściany, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia brytów podczas przyklejania

 

Fototapeta samoprzylepna

Wykonana jest z samoprzylepnego materiału o gładkiej powierzchni. Łatwy i nieinwazyjny montaż sprawia, że to błyskawiczny przepis na metamorfozę wnętrza.

 

► Montaż odbywa się bez użycia kleju.

► Podczas klejenia można dokonywać korekty położenia.

► Sprawdzi się na każdej gładkiej płaszczyźnie: ścianach, meblach, powierzchniach szklanych i z tworzyw sztucznych.

 

Warto zamówić dokładną ilość produktu potrzebną do ozdobienia ściany, ponieważ w przypadku późniejszego domówienia mogą wystąpić drobne różnice w kolorze.

 

 

  Obrazy na płótnie

► Obrazy drukujemy na wysokiej jakości płótnie poliestrowym (gramatura 260g/m2)

► Dzięki zadrukowanym bokom dekorację można zawiesić od razu na ścianie bez konieczności oprawiania

► Rama wewnętrzna wykonana jest z naturalnego, sosnowego drewna

► Druk został naniesiony w technologii HP Latex, która gwarantuje wyraziste kolory bez używania szkodliwych barwników i lakierów

► Gwarancja tego, że wprowadzamy do domu bezpieczną, pozbawioną toksycznych substancji ozdobę

 

Każdy obraz drukowany jest na indywidualne zamówienie (dzięki czemu jakość produktu jest o wiele wyższa niż w przypadku produkcji masowej), a następnie pakowany w kartonowe pudełko, w którym znajdują się zabezpieczenia w postaci folii i narożników chroniących produkt.